Antykorozja

Usługi konserwacyjno – malarskie z zakresu antykorozji, to główny obszar działalności TAI WORK SHIPPING Sp. z o.o. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, wykwalifikowany personel oraz pełna infrastruktura techniczna skutkują w pełni profesjonalną realizacją wszelakich projektów.

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo – od gruntownej analizy technicznej, poprzez prace przygotowawcze, aż po zastosowanie optymalnej metody czyszczenia i odpowiedniego systemu malarskiego lub metalizacyjnego.

Dokładnie monitorujemy każdy etap projektu i kontrolujemy poprawny przebieg wszystkich prac. Doskonała logistyka przedsięwzięcia – zarówno na poszczególnych etapach, jak i między nimi – oraz bieżące prognozowanie i minimalizowanie potencjalnych zagrożeń przekładają się na wysoką jakość i dotrzymywanie terminów naszych realizacji. Zabezpieczenia antykorozyjne – czyszczenie i malowanie – przeprowadzamy w miejscu wskazanym przez Klienta, z możliwością pełnego zabezpieczenia obiektu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Nasz obszar prac obejmuje nowe jednostki pływające,jak i remonty, czy przebudowy statków, konstrukcje offshore oraz wielkogabarytowe konstrukcje stalowe.

Spełniamy wszystkie niezbędne wymagania i zalecenia norm oraz producentów i klasyfikatorów.

pulizia infrastrutture 2