O firmie

Firma TAI WORK SHIPPING Sp. z o. o. oraz TAI WORK INVEST Sp. z o. o. to konsorcjum zrzeszające profesjonalistów z branży stoczniowej i budowlanej.

Nasza działalność skoncentrowana jest na realizacji specjalistycznych projektów w obszarach antykorozji, izolacji, instalacji elektrycznych i wyposażenia wnętrz.
W naszej kadrze znajdują się profesjonalni i doświadczeni spawacze, izolerzy, elektrycy, stolarze okrętowi, szkutnicy, malarze.
W naszym parku maszyn posiadamy  urządzenia do zgrzewania szpilek oraz bolców , narzędzia pneumatyczne do prac antykorozyjnych oraz wszelkiego rodzaju narzędzia / elektronarzędzia do prac stolarskich.

Natomiast w branży budowlanej wykonujemy takie prace, jak :
– malowanie,
– szpachlowanie,
– tynkowanie,
– ściany i sufity GK,
– sufity Armtrong,
– kafelkowanie,
– układanie wykładzin,
– kompleksowe wykonanie łazienek z białym montażem,
– panele podłogowe, wykładziny, gumoleum,
– montaż i obróbka drzwi oraz okien,
– elewacje budynku,
– izolacje budynku,
– układanie kostki brukowej / kamienia.
Posiadamy narzędzia i elektronarzędzia do w/w.

Obecnie TAI WORK zatrudnia ponad 150 wykwalifikowanych pracowników.
Nasi Project Managerowie są wieloletnimi – doświadczonymi praktykami i ekspertami w swoich dziedzinach – monitorują oni każdy z etapów realizacji projektu, zapewniając właściwy przebieg procesu wykonawczego.
Nawiązując współpracę z naszą firmą, macie Państwo gwarancję wykonania prac na najwyższym poziomie, ponieważ współpracujemy tylko z najlepszymi fachowcami. Obecnie wykonujemy zlecenia zarówno krajowe na terenach Stoczni w Gdańsku, Gdyni, Szczecinie, Rafinerii Gdańskiej, Centrum Medycyny Nieinwazyjnej, budowa i renowacja marketów budowlanych Obi, prace brukarskie, jak i zagraniczne projekty w Niemczech, Holandii, Belgii, Szwecji. Zapewniamy naszym pracownikom legalne zatrudnienie i możliwość pracy na terenie całej Unii Europejskiej (zaświadczenia A1).

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt e-mail, bądź telefoniczny w celu umówienia
spotkania i omówienia szczegółów.