O firmie

Firma TAI WORK Sp. z o.o. to konsorcjum zrzeszające profesjonalistów z branży stoczniowej. Nasza działalność skoncentrowana jest na realizacji specjalistycznych projektów w obszarach antykorozji, izolacji i wyposażenia wnętrz. Obecnie firma zatrudnia ponad 50 wykwalifikowanych pracowników. W naszej kadrze znajdują się profesjonalni, doświadczeni spawacze, izolatorzy, stolarze okrętowi, szkutnicy oraz piaskarzo-malarze. Nasi Project Managerowie są wieloletnimi doświadczonymi praktykami i ekspertami w swoich dziedzinach, monitorują oni każdy z etapów realizacji projektu, zapewniając właściwy przebieg procesu wykonawczego.

Nawiązując współpracę z naszą firmą macie Państwo gwarancję wykonania prac na najwyższym poziomie, ponieważ współpracujemy tylko z najlepszymi fachowcami. Obecnie wykonujemy zlecenia zarówno krajowe na terenach Stoczni w Gdańsku, Gdyni jak i zagraniczne w Danii i Niemczech. Zapewniamy naszym pracownikom legalne zatrudnienie i możliwość pracy na terenie całej Unii Europejskiej (zaświadczenia A1).
Jeśli będą Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt e-mail bądź telefoniczny w celu umówienia spotkania i omówienia szczegółów.

1